Krzeszowice - NEWBODY - trening personalny EMS
Krzeszowice trening ems Pałac

Treningi EMS w Krzeszowicach

NEWBODY to wyjątkowe miejsce w Krzeszowicach, gdzie kompleksowo łączy się wszystkie niezbędne elementy prowadzące do sukcesu: treningi personalne, treningi EMS, rehabilitację oraz dietetykę. Połączenie tych podstawowych składowych gwarantuje Ci osiągnięcie upragnionych efektów. A wszystko to w Krzeszowicach! Nie czekaj i zapisz się już teraz na trening EMS w Krzeszowicach!

EMS w Pałacu Zdrojowym

NEWBODY posiada w Krzeszowicach 2 lokalizacje. Główna siedziba mieści się w prywatnym Centrum w środku malowniczego parku Pałacu Zdrojowego, z dala od zatłoczonych, komercyjnych klubów fitness. Nasze centrum znajduje się w strategicznym miejscu w Krzeszowicach, dzięki czemu z łatwością do nas trafisz. Posiadamy duży prywatny parking na terenie posesji Pałacu Zdrojowego. Zjazd z głównej ulicy krajowej Kościuszki tuż przy przystanku BUS. Treningi EMS w Krzeszowicach są przeprowadzane z trenerami, którzy od lat doszkalają swoją wiedzę na temat treningu EMS, aby zapewnić jak najlepszą jakość treningów EMS w Krzeszowicach.

 

 

Drugi oddział EMS w Krzeszowicach

Drugi oddział NEWBODY w Krzeszowicach znajduje się na ulicy Daszyńskiego 9/1 w sąsiedztwie Poczty Polskiej. Dbamy o maksymalny komfort i prywatność Naszych klientów – u Nas poczujesz się jak w swoim własnym domu. Idealne miejsca, gdzie możesz w pełni kompleksowo zadbać o swoje zdrowie i ciało. A wszystko to zapewni ci trening EMS w Krzeszowicach. W naszym składzie są wyspecjalizowani trenerzy EMS, ponieważ chcemy zapewnić jak najwyższą jakość treningu EMS w Krzeszowicach dla naszych klientów, ponieważ każdy klient jest dla nas ważny! Nasze dwie lokalizacje do treningu EMS, które znajdują się w Krzeszowicach są specjalnie przystosowane pod trening EMS, lecz dodatkowo wyróżnia je niesamowity wystrój jak i klimat.

 

W NEWBODY zostaniesz ciepło przyjęty przez naszych specjalistów. Przy szklance wody, bądź filiżance kawy najpierw porozmawiamy, jakie są Twoje oczekiwania i cele. Nasze lokalizacje zostały zaprojektowane tak, aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby. Każde studio jest wyposażone w przebieralnie i toalety wraz z prysznicami.