Kraków - Stadion Cracovia - NEWBODY - trening personalny EMS
trening personalny krakow ems
elektrostymulacja-krakow-efekty

Treningi EMS w Krakowie

Studio treningu personalnego EMS, NEWBODY, to wyjątkowe miejsce w Krakowie, gdzie profesjonalni trenerzy treningu ems, pomogą Ci w pełni kompleksowo zadbać o Twoje zdrowie i ciało. Treningi EMS realizowane są w nowoczesnym studiu treningu ems, w centrum Krakowa, na stadionie Cracovia. Newbody to idealne miejsce, żeby zacząć dbać o swoje zdrowie oraz samopoczucie. Pokażemy Ci jak łatwo i przyjemnie możesz wykorzystać 20 minut w ciągu swojego dnia, na trening.

Jak trafić do studia treningu ems

Nasze studio treningu Ems znajduje się w samym centrum Krakowa, dzięki czemu z łatwością do nas trafisz. Bez problemu do studia można dotrzeć za pomocą komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem. Rozległy parking wraz z wejściem do studia znajduje się na ul. Focha. Każdemu naszemu klientowi gwarantujemy maksymalny komfort oraz prywatność – u nas możesz poczuć się jak w domu

Newbody to miejsce gdzie od samego początku poczujesz niezwykłą atmosferę. Nasi certyfikowani trenerzy Ems dbając o twój komfort, przy szklance wody bądź kawy, przeprowadzą z Tobą krótki wywiad, w celu uzgodnienia Twoich oczekiwań oraz celów. Każdy trening Ems, jest personalnie dostosowany do naszego klienta, w celu uzyskania jak najlepszych rezultatów. Studio treningu Ems w krakowie zostało zaprojektowane tak, aby w pełni zaspokoić Twoje potrzeby. Każde studio EMS oprócz najwyższej jakości sprzętu do treningu elektrostymulacji zostało wyposażone w przebieralnie oraz toalety wraz z prysznicami.

Czy trening EMS jest dla mnie

Trening Ems w naszym studiu Newbody to 20 minut pracy, które możemy porównać z 3 sesjami treningowymi na siłowni. Dzięki treningom personalnym EMS nie musisz martwić się o znalezienie czasu na trening, oraz męczyć się w zatłoczonej siłowni. Razem z naszymi wykwalifikowanymi trenerami Ems, w krótkim czasie wypracujesz swoją wymarzoną sylwetkę. To wszystko zapewnimy Ci w naszym studiu treningu EMS w Krakowie na stadionie Cracovia. Nie zwlekaj, i zapisz się na trening już dziś!

Umów się na trening